Let's Play Częstochowa: Izako Boars z kompletem punktów w fazie grupowej

Inne
Let's Play Częstochowa: Izako Boars z kompletem punktów w fazie grupowej
Izako Boars

W ostatnim czasie podopieczni Izaka nie zdołali zakwalifikować się do PLE. Występ podczas Let's Play Częstochowa to doskonała okazja do rehabilitacji, a zarazem lanowy debiut tej młodej drużyny.

Od kilku dni miłośnicy CS:GO z zapartym tchem śledzą zmagania w ramach trzeciego sezonu SL i-League StarSeries. Szukając e-sportowych emocji na wysokim poziomie nie trzeba jednak zapuszczać się aż do Kijowa. Bieżący weekend upłynie nam pod znakiem tegorocznej edycji Let's Play Częstochowa, w której wystartowały 64 polskie ekipy. Wśród nich nie zabrakło reprezentantów Izako Boars, Pompa Team czy Venatores.

 

Rozgrywki fazy zasadniczej rozpoczęły się dziś rano i powoli zbliżają się do końca. Zawodnicy Izako Boars zostali rozstawieni w grupie E i bez trudu uporali się ze wszystkimi konkurentami. W pierwszym meczu pokonali deadlyBullets 16:2. Nieco większy opór postawili reprezentanci ExaiteD, którzy zdołali uszczknąć z wyniku sześć rund. Dziki przypieczętowały swoją dominację wygrywając 16:3 z zespołem Optimus.

 

NEEX i spółka zajęli pierwsze miejsce w grupie E i już oczekują na swojego konkurenta w pierwszej kolejce drabinki pojedynczej eliminacji. Naprzeciwko nich stanie drużyna, która uplasuje się na drugim miejscu w grupie L.

Jakub Nowak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze