Magazyn Polska 2017: Podsumowanie fazy zasadniczej PlusLigi

Siatkówka
Magazyn Polska 2017: Podsumowanie fazy zasadniczej PlusLigi
fot. Cyfrasport

Koniec fazy zasadniczej to najlepszy czas na podsumowania i wyciąganie wniosków przed najważniejszymi meczami tego sezonu. Tym oraz wieloma innymi zagadnieniami zajmą się goście Krzysztofa Wanio. Transmisja magazynu Polska 2017 w Polsacie Sport.

W ten weekend rozpoczęła się faza play-off PlusLigi. W związku z tym czas na podsumowania rundy zasadniczej. W magazynie Polska 2017 eksperci będą analizowali dokonania poszczególnych drużyn. Poznamy również najlepszą szóstkę po trzydziestu kolejkach, którą wybrali komentatorzy wraz z siatkarskimi fachowcami.

 

Ponadto widzowie dowiedzą się o akademii Łukasza Kadziewicza, a także o pożegnaniu Krzysztofa Ignaczaka, które odbędzie się 20 maja w katowickim Spodku. 38-letni ”Igła” występował w kadrze narodowej w latach 1998-2014 (321 meczów). Wywalczył m.in. mistrzostwo świata (2014), mistrzostwo Europy (2009) i triumfował w Lidze Światowej (2012). Stracie z ekipą ”Persów” będzie również debiutem Ferdinando De Giorgiego na ławce trenerskiej Biało-Czerwonych.

 

Magazyn Polska 2017 od godziny 13.00 w Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze