fREAKAZOiD zwraca się do Valve: Przestańcie być p*******nymi idiotami!

E-sport
fREAKAZOiD zwraca się do Valve: Przestańcie być p*******nymi idiotami!
fot. HLTV.org

Mało kto jest zadowolony z ostatniej aktualizacji, lecz niektórym po prostu zaczynają puszczać nerwy. Sfrustrowany fREAKAZOiD wyszedł przed szereg i nie przebierając w słowach obnażył absurdalną politykę Valve.

Ostatnia aktualizacja rozpętała prawdziwą burzę wśród społeczności CS:GO. Kością niezgody okazał się być Negev, którego cena została obniżona do dwóch tysięcy dolarów. Modyfikacja ceny karabinu nie jest jednak problemem samym w sobie. W przypadku turniejów dla profesjonalistów, aby wykluczyć znienawidzony karabin z rozgrywek wystarczy jedna odgórna dyrektywa bądź porozumienie zawarte pomiędzy dwiema drużynami. Opisywana sytuacja przelała czarę goryczy, ponieważ spowodowała powrót problemu, który kilkukrotnie został zamieciony pod dywan, lecz nigdy nie doczekał się definitywnego rozwiązania. Valve znowu stało się wrogiem publicznym numer jeden, a wszystko za sprawą niedorzecznych pomysłów deweloperów, które raz po raz paraliżują rozgrywkę aż do momentu wydania stosownej korekty.

 

Po wprowadzeniu kontrowersyjnej aktualizacji pojawiło się wiele krytycznych opinii ze strony osób związanych z profesjonalną sceną. Wśród nich wyraźnie wyróżnił się fREAKAZOiD, który wyraził dezaprobatę dla Valve w najbardziej stanowczy i bezkompromisowy sposób. Amerykanin oświadczył deweloperom, że sam fakt stworzenia gry nie czyni ich najbardziej kompetentnymi osobami do podejmowania decyzji o tym co jest dla niej dobre. Według niego decydujący głos przy wprowadzaniu wszelkich modyfikacji powinien należeć do przedstawicieli profesjonalnej sceny. Takie podejście pozwoliłoby odpowiednio zbalansować rozgrywkę i dopasować ją do warunków turniejowych. Reprezentant Echo Fox na koniec zaapelował do Valve, żeby stali się bardziej otwarci na współpracę ze społecznością i przestali być p*******nymi idiotami. Cały film z wypowiedzią fREAKAZOiDa dostępny jest poniżej.

 

 

Jakub Nowak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze