Samsung4Gamers by Inetkox z awansem do finału SLTV ProSeries

E-sport

W ćwierćfinałowym pojedynku ekipa Samsung4Gamers by Inetkox stanęła naprzeciwko Rush3D. Po zwycięstwie w trzymapowym pojedynku już tylko jeden mecz dzieli polską formację od wielkiego finału.

Samung4Gamers by Inetkox 16:13 Rush 3D (Cache)

Spotkanie rozpoczęło się od mapy Cache. Polacy od razu narzucili szybkie tempo zdobywając pięć rund pod rząd. Rosjanie próbowali odzyskać inicjatywę, lecz w pierwszej połowie udało im się zdobyć zaledwie cztery punkty. Po zmianie stron Koksy poszły za ciosem wygrywając pistoletówkę. Wówczas reprezentanci Rush 3D zakupili kamizelki kuloodporne oraz ulepszone pistolety. Takie wyposażenie pozwoliło im stawić czoła przeciwnikom i doprowadzić do przełamania. Przewaga po polskiej stronie topniała z rundy na rundę, lecz finalnie snatchie i spółka zatrzymali rozpędzonego przeciwnika w ostatniej chwili.

Rush 3D 16:7 Samsung4Gamers by Inetkox (Train)

Na drugiej mapie również byliśmy świadkami udanego startu w wykonaniu Samsung4Gamers. Tym razem odpowiedź ze strony Rosjan przyszła nieco szybciej i była o wiele bardziej zdecydowana. Rush 3D wygrało pierwszą połowę 10:5. Po zmianie stron mogliśmy obserwować dalszy ciąg dominacji kibakena i spółki. Koksy nie mogły znaleźć sposobu na sforsowanie defensywy przeciwnika i w konsekwencji przegrały na drugiej mapie.

Samsung4Gamers 16:11 Rush 3D (Mirage)

Rozstrzygającą areną został Mirage. Zawodnicy spod szyldu Samsung4Gamers po raz kolejny wiedli prym w początkowej fazie spotkania. Ich przeciwnicy doprowadzili do wyrównania przy stanie 5:5, lecz ich przebudzenie było tylko chwilowe. Polacy byli górą przez resztę pierwszej połowy wysuwając się na prowadzenie 10:5. Po zmianie stron Rush 3D zdołało nieco zniwelować swoją stratę, lecz przejęcie inicjatywy okazało się poza ich zasięgiem. Koksy wygrały trzecią mapę 16:11 i zarazem zakończyły całe spotkanie wynikiem 2:1.