Mecze o 3. miejsce EU i NA LCS

E-sport
Mecze o 3. miejsce EU i NA LCS
Riot Games

Już dziś będziemy mogli obserwować pojedynki o ostatnie miejsce na podium EU i NA LCS. O 17.00 w europejskiej lidze zmierzą się Fnatic i Misfits, a o 21.00 w NA LCS Phoenix1 podejmie FlyQuest.

Play-offy wszystkich edycji profesjonalnej ligi League of Legends powoli dobiegają końca. W ramach EU LCS Fnatic postara się trochę odbudować swoją reputację najlepszej drużyny Starego Kontynentu. Pomimo nieciekawej dyspozycji w fazie grupowej, udało im się w końcu dotrzeć do play-offów, ale niestety przegrali w ostatnim meczu z G2 Esports, co generalnie nie było zaskoczeniem. Teraz trafili na Misfits, które walczyło razem z nimi w grupie A. W odróżnieniu od Fnatic, Misfits zaliczyło całkiem niezły split i do play-offów weszli z drugiej lokaty w grupie. Czy Fnatic podoła wyzwaniu i pokaże, że jednak są dalej zdolni do walki w Europie?

 

W ramach NA LCS zmierzą się Phoenix1 oraz FlyQuest. Obie drużyny reprezentowały w miarę podobny poziom podczas fazy grupowej. Phoenix1 typowane jest na faworyta spotkania, jako że kończyli grupy na 3. miejscu. Najprawdopodobniej trzecia lokata dla „ognistych ptaków” będzie jak najbardziej zasłużona. Jeśli chodzi o FlyQuest, to Hai i spółka będą musieli stanąć na wysokości zadania, które nie należy do najłatwiejszych. Czy uda im się ugasić ogień przeciwnika i stanąć na podium?

Aleksander Błażejewicz, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze