Popis Juantoreny rozstrzygnął mecz o medal Ligi Mistrzów (WIDEO)

Siatkówka

Osmany Juantorena to z pewnością jeden z tych siatkarzy, którzy potrafią przechylić losy najważniejszych spotkań na korzyść swej drużyny. Potwierdził to w spotkaniu o trzecie miejsce w Lidze Mistrzów, w którym drużyna Cucine Lube Civitanova pokonała Berlin Recycling Volleys 3:1.

Juantorena pojawił się w polu serwisowym przy stanie 19:21 i... dokończył mecz! Najpierw popisał się asem (20:21), a kolejne zagrywki sprawiały kłopoty siatkarzom BRV, którzy najpierw zaatakowali w aut, a po chwili dwukrotnie zostali zablokowani przez rywali (23:21). W kolejnej akcji Juantorena znów zaserwował asa (105 km/h) i wywalczył dla swej drużyny piłkę meczową (24:21). Przyjmujący Lube nie odmówił sobie przyjemności zakończenia tej konfrontacji kolejną efektowną zagrywką, z którą nie poradzili sobie rywale.

 

Dzięki serwisom pochodzącego z Kuby siatkarza, Włosi przypieczętowali zwycięstwo w starciu o trzecią lokatę w Lidze Mistrzów. Juantorena w całym meczu zdobył 21 punktów (z czego 5 bezpośrednio z zagrywki). Cucine Lube Civitanova pokonała Berlin Recycling Volleys 3:1 (29:27, 22:25, 25:21, 25:21). W wielkim finale rozgrywanego w Rzymie Final Four siatkarskiej Ligi Mistrzów Zenit Kazań zmierzy się z Sir Sicoma Colussi Perugia.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze