Agent Krychowiaka: Zaczynamy rozmowy z Interem

Piłka nożna
Agent Krychowiaka: Zaczynamy rozmowy z Interem
fot. PAP/EPA

Szanse na to, że Grzegorz Krychowiak trafi latem do Interu Mediolan, z dnia na dzień są coraz większe. W poniedziałek jego agent zdradził, że negocjacje powinny rozpocząć się w tym tygodniu. Czy doczekamy się w końcu pierwszego Polaka w dorosłej drużynie "Nerazzurrich"?

Można już śmiało powiedzieć, że Krychowiak jest w PSG skreślony. Francuzi sprowadzili go latem za 30 milionów euro, Polak nie spełnił jednak pokładanych w nim oczekiwań, przegrał walkę o skład i mówi się, że może teraz odejść nawet za 15 milionów euro.

Odejść pragnie przede wszystkim sam zainteresowany. Agencja menadżerska Stellar Football, z która Krychowiak jest związany, wzmożyła ostatnio wysiłki i na efekty nie trzeba było długo czekać. Polaka łączono już z takimi klubami, jak Sevilla, AS Roma, a kilka dni temu "La Gazetta dello Sport" podała, że jego usługami zainteresowany jest także Inter Mediolan.

"W tym tygodniu powinniśmy zacząć rozmowy" - powiedział w poniedziałek na łamach tej samej gazety jeden z agentów Krychowiaka. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, 27-latek stanie się pierwszy Polakiem w pierwszej drużynie Interu. W latach 2012-2015 w zespole młodzieżowym "Nerazzurrich" występował Dawid Smug, aktualnie rezerwowy bramkarz Górnika Łęczna. Klub swego czasu interesował się także Kamilem Kosowskim i Maciejem Rybusem, ale w obu przypadkach ostatecznie do transakcji nie doszło.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze