Świetna forma MICHA, kiepski rezultat Kinguin. Pingwiny przegrywają z passions

E-sport
Świetna forma MICHA, kiepski rezultat Kinguin. Pingwiny przegrywają z passions
Team Kinguin

Team Kinguin od porażki rozpoczął zmagania w internetowym turnieju Hellcase cup 4. Trzykrotni zdobywcy tytułu ESL Mistrzostw Polski nie podołali w starciu ze szwedzkim passions.

A wszystko rozpoczęło się znakomicie – od wygranego 16:9 Mirage, na którym tylko Michał 'MICHU' Müller osiągnął statystyki 37-12 (w całym meczu 80-49 – rating 1.58), samemu kontrolując przebieg spotkania. Szwedzi byli bezradni wobec zagrań młodego Polaka. Ten zresztą na kolejnych planszach również próbował ciągnąć swoją drużynę, za każdym razem zdobywając notując statystyki, aczkolwiek szybko okazało się, że w pojedynkę niewiele zdziała. Co prawda, zarówno Train, jak i Overpass były wyrównane, ale nierozsądnie przegrywane rundy, najczęściej wtedy, gdy przeciwnicy posiadali niepełny ekwipunek, przesądziły o ostatecznym triumfie passions.

 

Team Kinguin 1:2 passions

Mirage 16:9; Train 12:16; Overpass 10:16

 

To jednak nie koniec przygody „Pingwinów” w sieciowych zmaganiach. W ich grupie znajdują się także gracze Team LDLC oraz PENTA Sports – z Pawłem ‘innocentem’ Mockiem w składzie. Już za dwa dni przyjdzie im się zmierzyć właśnie z tą drugą formacją. Czeka nas więc mini starcie między Polakami. W sąsiedniej grupie podziwiać możemy natomiast pojedynki  Singularity, Outlaws, Tricked eSport oraz Epsilon Esports. Sekcje walczą o nagrody pieniężne z puli $10,000 oraz miejsce w europejskich kwalifikacjach WCA 2017.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie