Krew, pot i... wdzięk. Legends Football League w Polsacie Sport!

Inne
Krew, pot i... wdzięk. Legends Football League w Polsacie Sport!
fot. Materiały prasowe

To prawdziwa gratka dla fanów sportu w piękniejszym wydaniu. Jedyne w swoim rodzaju rozgrywki futbolu amerykańskiego cieszą się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie czy Australii. I nic dziwnego, bo to sport naprawdę sexy.

Życie każdego kibica można podzielić na dwa etapy: przed i po obejrzeniu spotkania Legends Football League. Znajdziemy tu nie tylko zaciętość typową dla żeńskiego sportu, ale także prawdziwe piękno. Specjaliści od marketingu już dawno zrozumieli, że tenisistki najlepiej prezentują się w kusych spódniczkach, siatkarki w opinających pośladki szortach, a lekkoatletki w czymś na wzór strojów plażowych. Przykłady te można mnożyć, ale nikt nie dorówna twórcom Legends Football League.

 

Zawodniczki siedmioosobowych zespołów oprócz typowego meczowego rynsztunku mają na sobie tylko bieliznę. Ale niech ta powierzchowność nikogo nie zwiedzie. Choć nazwy klubów takie, jak Rozkosz (Chicago Bliss), Pokusa (Los Angeles Temptation) czy Marzenie (Denver Dream) brzmią niewinnie, to kryje się pod nimi wszystko, co w sporcie najlepsze. Ambicja, poświęcenie i wytrwałość w dążeniu do celu szybko przyćmiewają początkowy zachwyt, jaki w kibicach wzbudza uroda zawodniczek, podkreślona seksownymi uniformami.

 

Większość z nich może pochwalić się ogromnym doświadczeniem z uniwersyteckich lig, które w Stanach Zjednoczonych niewiele różnią się od zawodowstwa. A ponieważ futbol amerykański to dyscyplina niezwykle przekrojowa, to na boiskach jednocześnie oglądać możemy elementy lekkiej atletyki, kulturystyki, piłki nożnej czy koszykówki. Bo właśnie z tych sportów wywodzi się spora część zawodniczek. Taki stan rzeczy szybko weryfikuje pobłażliwe oczekiwania tych, którzy w LFL widzą jedynie skąpo odziane, ładne buzie. To prawdziwe gladiatorki, potrafiące zawstydzić niejednego faceta. Nic więc dziwnego, że rozgrywki te dołączają do oferty Polsatu Sport. Największa i najstarsza telewizja sportowa w Polsce to, jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej LFL, właściwy adres dla kibiców w Polsce. Dyrektor ds. sportu w Telewizji Polsat Marian Kmita jest przekonany, że futbol amerykański w oprawie serwowanej przez Legends Football League trafi w gusta rodzimych fanów.

 

Polsat Sport pokaże wszystkie dziewiętnaście spotkań bieżącego sezonu, w tym finały dwóch konferencji oraz mecz mistrzowski. Ale to nie koniec! Na przełomie 2017 i 2018 roku właśnie w Polsce odbędzie się LFL All-Star Tour i fani będą mogli zobaczyć swoje ulubienice w akcji wprost z trybun! Polsat Sport dołącza tym samym do grona ponad stu dziewięćdziesięciu kanałów telewizyjnych pokazujących Legends Football League - najchętniej oglądaną amerykańską dyscyplinę sportu na świecie!

 

Transmisja pierwszego meczu już w sobotę w Polsacie Sport. Początek o godzinie 11:00.

Tomasz Ołdak, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie