Czy AGO Gaming zagra w CSQ?

E-sport
Czy AGO Gaming zagra w CSQ?
fot. AGO Gaming

Wojciech „Tabasko” Kruza, Marcin „IceBeasto” Lebuda i Paweł „delord” Szabla rezygnują ze slota do Challanger Series Qualifier, wygranego pod banderą Team Kinguin w ESL Mistrzostwa Polski.

Tabasko podzielił się dzisiaj na swoim Facebooku informacją, że zamierza zagrać ze swoją drużyną – Burger Flippers – w CSQ i zrzeka się tym samym slota otrzymanego po wygranej w EMP. Jest całkiem prawdopodobne, że ich miejsce otrzyma AGO Gaming, które zajęło drugą lokatę w turnieju, ulegając w finale właśnie „Pingwinom”. Jeśli faktycznie taka sytuacja będzie miała miejsce, to w turnieju będziemy mogli obserwować aż trzy ekipy, które mają w składzie polskich graczy. Na razie nie wiadomo, czy na pewno AGO zagra w CSQ, ale sam Tabasko uważa, że to najprawdopodobniej będzie naturalna kolej rzeczy. Poniżej wpis samego junglera Burger Flippers:

 

- Witam po dłuższym zastanowieniu kwalifikacje do Challenger Series, które nastąpią chyba niedługo, zagram z drużyną Burger Flippers pod inną nazwą tylko na ten moment nie mogę powiedzieć. Z racji tego napisałem wczoraj do ESL oraz Riotu o tym że rezygnujemy ze slota wygranego w Mistrzostwach Polski i przechodzi on na AGO Gaming (tak mi się wydaje, bo zajęli oni drugie miejsce), czyli prawdopodobnie zobaczymy 3 drużyny z polskim akcentem. Będzie to okazja dla niektórych graczy do pokazania się może z dobrej strony na oczach Europy, ja też zapatruje się na to jako taka okazja. Może będzie powtórka z sezonu temu who knows, dzięki za uwagę i już niedługo napiszę w jakiej organizacji będę grał w czasie trwania CSQ :Będzie bardzo ciężko wejść do playoffów bo mamy w grupie team Kasinga do tego dojdzie Kinguin/Milenium ale do tego czasu przygotuje się najlepiej jak potrafię. No hate pls.

 

Aleksander Błażejewicz, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie