Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W 29. kolejce Nice 1 Ligi walcząca o awans do Ekstraklasy Chojniczanka Chojnice zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Czy prowadzeni przez nowego trenera gospodarze zrobią kolejny krok w kierunku najwyższej polskiej klasy rozrywkowej? Transmisja meczu w Polsacie Sport!

W ostatnim piątkowym meczu Nice 1 Ligi pukająca do ekstraklasowych drzwi Chojniczanka zmierzy się na wyjeździe z Górnikiem, który jak nikt spośród pierwszoligowców zna smak zmagań na najwyższym piłkarskim poziomie w Polsce.

Poprzednie kolejki nie należały do udanych jeśli chodzi o ekipę z Pomorza. W ostatnich pięciu seriach gier Chojniczanka odniosła dwa zwycięstwa, poniosła dwie porażki oraz raz podzieliła się punktami. Z tego powodu od drużyny odsunięty został trener Piotr Gruszka, który drużyną zajmował się od przejścia Macieja Bartoszka do Korony Kielce, a jego miejsce zajął Artur Derbin.

W ostatnich pięciu meczach Górnik "wykręcił" identyczny bilans jak ich piątkowy przeciwnik. Na sześć kolejek przed końcem rozgrywek podopieczni Marcina Brosza plasują się w środku stawki i raczej ciężko będzie im włączyć się do walki o "powrót na salony".

Transmisja piątkowego meczu Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice od godziny 20.45 w Polsacie Sport. Komentują Marcin Feddek i Tomasz Łapiński.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze