Loord zagra w Team Kinguin przeciwko PENTA Sports

E-sport
Loord zagra w Team Kinguin przeciwko PENTA Sports
fot. DreamHack

Team Kinguin powalczy dziś o pozostanie w rozgrywkach spod szyldu Hellcase Cup. W swoim drugim grupowym meczu stanie naprzeciw PENTA Sports z Pawłem ‘innocentem’ Mockiem w składzie.

Niespodziewana porażka „Pingwinów” ze szwedzką sklejką passions sprawiła, że podopieczni Mariusza ‘Loorda’ Cybulskiego wezmę dziś udział w meczu ostatniej szansy. Pozostanie w grze o główne nagrody może nie być łatwe z dwóch powodów. Po pierwsze, przeciwnik Polaków jest niezwykle wymagający. PENTA, od czasu ostatnich zmian kadrowych i zatrudnienia m.in. innocenta, świetnie radzi sobie w międzynarodowych turniejach sieciowych. Ponadto, w składzie Kinguin nastąpiła zmiana. Nie wiemy, czy Mariusz ‘Loord’ Cybulski – dotychczasowy trener sekcji – na stałe zastąpi Damiana ‘furlana’ Kisłowskiego, dziś jednak przystąpi do gry w wyjściowej piątce. Sytuacja to zaskakująca, szczególnie jeśli pod uwagę weźmiemy to, że w kuluarach mówi się o Bartoszu ‘Hyperze’ Wolnym, który rzekomo dołączyć ma do ekipy Kinguin.

 

16:00 - Team Kinguin vs PENTA Sports – BO3

 

Pojedynek rozpocznie się o 16:00 i zostanie rozegrany w systemie BO3. Transmisja na żywo dostępna będzie na anglojęzycznym kanale U CAN COMPANY.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze