Sporty walki

Szef UFC zdradza, ile zarobią Mayweather i...

Wiadomość została przekazana mediom przez Tony'ego McGregora, ojca Conora. - To znakomita informacja dla całych rodzin McGregorów oraz Devlinów. Conor Jack McGregor przyszedł na świat koło godziny ósmej popołudniu w szpitalu Coombe - przekazał dziadek noworodka.

Syn Conora ważył dokładnie 8 funtów i 14 uncji, czyli nieco ponad cztery kilogramy. Cała rodzina zawodnika MMA była wniebowzięta informacją o znakomitej kondycji niemowlaka. - Doświadczyliśmy podobnego uczucia przy porodzie naszej najstarszej córki na początku roku. Nie ma wspanialszego uczucia. Wiemy, że rodzice są w świetnych nastrojach i cieszą się ze stanu zdrowia swojego malucha - mówili dziadkowie.

Informacja o narodzinach młodego McGregora może ucieszyć także kibiców sportów walki. Conor w najbliższym czasie będzie mógł ze spokojem wznowić negocjacje na walkę z Floydem Mayweatherem, o której w ostatnim czasie spekulują media na całym świecie. Czy młody Jack przyczyni się do szybszego złożenia podpisu swojego taty pod umową na pojedynek z niepokonanym czempionem pięściarskim?

Co ciekawe, Conor Jack McGregor ma już oficjalne konto w mediach społecznościowych, a dokładniej na Instagramie. W opisie zweryfikowanego profilu znajdziemy krótką, ale bardzo treściwą informację: "Konto prowadzone przez moich rodziców - Conora McGregora oraz Dee Devlin".

Conora Jacka McGregora możecie śledzić pod adresem: https://www.instagram.com/conormcgregorjr/

 

We can land the left paw from anywhere. Who wants it.

Post udostępniony przez Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) 7 Maj, 2017 o 9:44 PDT


 

 

Dee and Junior are doing great everyone! Thank you for all the kind words, I am one proud and blessed Daddy ❤️

Post udostępniony przez Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) 7 Maj, 2017 o 3:27 PDT