Puncher: Nowy bohater PBN 7, Pudzian i uczestnicy FEN 17!

Sporty walki
Puncher: Nowy bohater PBN 7, Pudzian i uczestnicy FEN 17!

Jak zwykle w poniedziałek spotykamy się z fanami sportów walki w magazynie Puncher. Gośćmi Artura Łukaszewskiego będą: w części MMA - Mariusz Pudzianowski (10-5- 1NC, 4 KO, 2 SUB), Michał Wlazło (4-3, 3 KO, 1 SUB) oraz Marcin Szreder, a w części bokserskiej - tajemniczy uczestnik gali PBN 7 oraz Ewa Brodnicka (12-0, 2 KO), Robert Parzęczewski (15-1, 9 KO) i Janusz Pindera. Magazyn sportów walki Puncher w poniedziałek od godziny 21:30 w Polsacie Sport!

Gala PBN 7: Nowe Rozdanie już 24 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie. Do tej pory częściowo poznaliśmy nazwiska bohaterów sześciu pojedynków kolejnego wydarzenia z cyklu Polsat Boxing Night. W poniedziałek odsłonimy kolejne karty i zdradzimy, kto wystąpi w siódmej walce czerwcowego wydarzenia.

W studiu Punchera pojawią się także Ewa Brodnicka oraz Robert Parzęczewski, którzy już w najbliższą sobotę wystąpią na gali w Częstochowie. Dla "Kleo" pojedynek z Irmą Balijagić Adler będzie ostatnim sprawdzianem przed walką na Polsat Boxing Night 7, a dodatkowo w stawce znajduje się prestiżowy pas mistrzyni świata WBO w kategorii super piórkowej. Jak Brodnicka radzi sobie ze zbijaniem kilogramów i w jakiej jest aktualnie formie?

Nie zapominamy o fanach wszechstylowej walki wręcz. Już w najbliższy piątek, 12 maja, odbędzie się kolejna gala organizacji Fight Exclusive Night. Wydarzenie z numerem siedemnastym będzie debiutem dla nowej areny zmagań. W Gdyni po raz pierwszy zawodnikom FEN przyjdzie rywalizować... w klatce. W programie o swoich przygotowaniach do FEN 17: Baltic Storm opowiedzą Michał Wlazło oraz Marcin Szreder.

Coraz mniej czasu pozostało także do historycznej gali KSW 39: Colloseum. Wydarzenie, które odbędzie się 27 maja, cieszy się ogromną popularnością kibiców również ze względu na osobę Mariusza Pudzianowskiego, który na PGE Narodowym zmierzy się z debiutującym w organizacji Tyberiuszem Kowalczykiem. "Pudzian" miał okazję przez wiele lat rywalizować z "Tyberianem" w zawodach strongmanów, a teraz zmierzą się na zasadach MMA. Co specjalnego na majową galę przygotuje Mariusz Pudzianowski?

Gośćmi Artura Łukaszewskiego w poniedziałkowym magazynie Puncher będą:

- Mariusz Pudzianowski (gwiazda KSW39)
- Michał Wlazło i Marcin Szreder (gwiazdy FEN17)
- tajemniczy gość, uczestnik siódmej walki gali PBN 7
- Ewa Brodnicka (12-0, 2 KO), Robert Parzęczewski (15-1, 9 KO), Janusz Pindera

Premiera magazynu sportów walki Puncher w poniedziałek o godzinie 21:30 w Polsacie Sport! Po części głównej zapraszamy na Polsatsport.pl na Pucher Extra Time.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie