Inne

Starix w ostry sposób komentuje kiepską formę...

W 2001 roku uformowała się drużyna, która niedługo później została liczącą się siła na scenie Counter-Strike 1.6. W składzie pro100 występowali, między innymi, tacy gracze jak: Zeus, Edward, Kane, raz0r oraz KEKC. W trakcie sześciu lat swojej działalności wygrali kilka regionalnych turniejów, a także wystąpili na WCG Monza 2006.

 

- Zgadza się, pro100 powraca. Mam nadzieję, że fani będą podekscytowani tym faktem tak bardzo jak ja sam. Grałem pod tymi barwami przez długi czas, a możliwość przywrócenia drużyny do życia stała się marzeniem, które dojrzewało we mnie od kilku lat. W projekt zaangażowanych będzie wiele popularnych osób, lecz na razie nie zdradzę ich tożsamości. W najbliższym czasie udzielę wyczerpującego wywiadu, w którym przybliżę wszystkie szczegóły – powiedział Danylo „Zeus” Teslenko.

 

Ze oficjalnej strony organizacji możemy dowiedzieć się, że współzałożycielem został Mikhail Kharkovskiy, piastujący stanowisko prezesa rosyjskiego studia deweloperskiego, Crystal Clear Soft. Na Reddicie pojawił się również post rzucający nieco więcej światła na sprawę. Wynika z niego, że Pavel „Dart” Chuvashev obejmie funkcję menadżera zespołu.

 

W tej chwili nie ma żadnych niepokojących sygnałów, które sugerowałyby rychłe rozstanie Zeusa z Gambit.