Ekipa smike'a w pro100. Zeus: To przyszłość CS:GO

Inne
Ekipa smike'a w pro100. Zeus: To przyszłość CS:GO
fot. pro100

Założona przez Danylo ‘Zeusa’ Teslenko organizacja pro100 ogłosiła pierwszą drużynę, która występować będzie pod ich szyldem. Do ukraińskiej organizacji dołączyła lokalna sekcja Counter-Strike’a: Global Offensive do tej pory znana jako Art of Cybergame.

Ekipa założona w marcu przez znanego z krótkiego epizodu w HellRaisers Sergey’a ‘smike’a’ Sklyarenko do tej pory występowała głównie w kameralnych, lokalnych rozgrywkach. Do tej pory udało się jej wygrać turnieje Betscsgo Cup #1 i Lootbet Cup #1. Ponadto, formacja weszła na miejsce Vexilla w rozgrywkach 25 sezonu ESEA Premier, w których udział bierze m.in. Gambit Esports.

 

Według Zeusa złożony z młodych zawodników skład pro100 może stać się w przyszłości jednym z najlepszych zespołów na świecie. Ma umożliwić im to wsparcie reprezentanta Gambit, rozbudowane struktury organizacji, a także pomoc trenera Ivana ‘F_1N’ Kochugova. W czasach CS-a 1.6 reprezentował on barwy Virtus.pro. Strzelcy korzystać mogą także ze znajdującego się w Kijowie domu szkoleniowego, w którym oprócz treningów będą normalnie żyć.

 

Skład pro100:

Sergey "smike" Sklyarenko
Igor "crush" Shevchenko
Dima "def" Lemeshchuk
Leonard "kenzor" Volodarchuk
Vadim "Flarich" Karetin

 

Ivan "F_1N" Kochugov (trener)

 

W wywiadzie dla oficjalnej strony pro100 Teslenko przyznał, że choć poświęci się rozbudowie pro100 – wskrzeszonego projektu przypominającego mu czasy początków profesjonalnej gry – i byciu jego ambasadorem, dalej będzie reprezentował on barwy Gambit Esports.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze