Siatkarze PAOK-u nie mogli cieszyć się z mistrzostwa Grecji. Zostali zaatakowani przez kibiców (WIDEO)

Siatkówka
Siatkarze PAOK-u nie mogli cieszyć się z mistrzostwa Grecji. Zostali zaatakowani przez kibiców (WIDEO)
fot. Lukasz Grochala/Cyfrasport

Siatkarze PAOK Saloniki pokonali w finale Olympiakos Pireus o mistrzostwo Grecji i po raz trzeci z rzędu zdobyli mistrzowski tytuł. Nie było im jednak dane po meczu nacieszyć się z triumfem.

PAOK Saloniki w piątym spotkaniu o mistrzostwo Grecji pokonał odwiecznego rywala Olympiakos Pireus w jego hali 3:1. Kibice gospodarzy spotkania nie mogli się jednak pogodzić z porażką i w stronę nowych mistrzów Grecji poleciały krzesełka, butelki i inne przedmioty. Niektórzy z krewkich fanów Olympiakosu w stronę zawodników PAOK-u rzucali także petardy.


Gracze PAOK-u, wśród których znaleźli się m. in. słynny Brazylijczyk Dante Amaral czy Serb Sasa Starović, aby uchronić się przed rzucanymi w ich stronę przedmiotami schowali się za ławkami i krzesłami. Musiała interweniować policja.

 


To nie był pierwszy incydent z udziałem kibiców i siatkarzy obu zespołów. W 2015 roku ligo mecz pomiędzy PAOK-iem Saloniki a Olympiakosem Pireus dwukrotnie został przerwany przez chuliganów. Wówczas ucierpiał zawodnik PAOK-u, Wenezuelczyk Ernando Gomez który został trafiony w głowę, a także arbiter, który sędziował to spotkanie.

ask, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie