Nowy rozgrywający w Lotosie Treflu Gdańsk

Siatkówka
Nowy rozgrywający w Lotosie Treflu Gdańsk
fot. PAP

Lotos Trefl Gdańsk odkrywa kolejne karty. Nowym rozgrywającym został doświadczony Michał Kozłowski. Związał się z klubem dwuletnim kontraktem.

Kozłowski to doświaczony rozgrywający, ostatni sezon spędził w Espadonie Szczecin. Drugi rozgrywający LOTOSU, Przemysław Stępień, zostanie wypożyczony do innego klubu. Zawodnik ten ma po kilku sezonach ma powrócić do Gdańska i stanowić o sile drużyny.


– Gracz o takiej charakterystyce jak Michał Kozłowski może być ważnym elementem każdej drużyny i cieszymy się, że w najbliższym sezonie występować będzie właśnie w naszym zespole. Nie ukrywam jednocześnie, że prowadzimy rozmowy z ciekawym rozgrywającym, który w wizji zespołu stworzonej wspólnie z trenerem Anastasim będzie jego pierwszym wyborem na tej pozycji. Michał to z kolei bardzo solidny i ograny siatkarz, którego doświadczenie zdobyte na krajowych i zagranicznych boiskach może zaprocentować w dowolnym momencie sezonu, kiedy trzeba będzie odwrócić losy meczu – powiedział Dariusz Gadomski, prezes gdańskiego klubu.

 

Drużyna po nieudanym minionym sezonie, w najbliższym będzie zupełnie odmieniona. Klub opuścili Michał Masny, Dmytro Paszycki, Bartosz Gawryszewski, Miłosz Hebda i Szymon Romać, ponadto karierę zakończył Piotr Gacek. Narazie, oprócz Kozłowskiego, gdański klub zakontraktował trzech zawodników: Macieja Olenderka, Piotra Nowakowskiego i Tylera Sandersa.

AG, Polsat Sport, lotostrefl.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze