Polsat Boxing Night 7: Ruszył proces akredytacji dziennikarzy!

Sporty walki
Polsat Boxing Night 7: Ruszył proces akredytacji dziennikarzy!
fot. Materiały prasowe

MB Promotions informuje, że rozpoczął się proces akredytacyjny na galę PBN 7 - Nowe Rozdanie, która odbędzie się 24 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie. Wnioski akredytacyjne można wysyłać tylko i wyłącznie na adres pbn@polsat.com.pl.

W przesłanej wiadomości e-mail prosimy wszystkich dziennikarzy o zawarcie następujących informacji:

 

- Imię

- Nazwisko

- Nazwa redakcji

- Numer telefonu

 

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie hasła: "PBN 7 - wniosek akredytacyjny". Pełną listę dziennikarzy akredytowanych na galę PBN 7 - Nowe Rozdanie przedstawimy na portalu Polsatsport.pl. Termin składania wniosków akredytacyjnych upływa 31 maja br. (31.05.17).

 

Przypominamy, wnioski należy wysłać na adres: pbn@polsat.com.pl.

 

O gali PBN 7 - Nowe Rozdanie:

 

W walce wieczoru PBN 7 do ringu powróci były mistrz świata kategorii półciężkiej i junior ciężkiej – Tomasz Adamek (50-5, 30 KO), który zmierzy się z australijskim królem nokautu Salomonem "Solo" Haumono (24-3-2, 21 KO).

 

Przed starciem "Górala" kibice zobaczą pojedynek byłego mistrza świata Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO). "Główka" wystąpi po raz pierwszy od walki z ukraińskim wirtuozem Oleksandrem Usykiem.

 

W Ergo Arenie po raz kolejny zaboksuje także Mateusz Masternak (38-4, 26 KO). Były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej ma przed sobą arcytrudne wyzwanie – jego rywalem w Gdańsku będzie niewygodny i mocno bijący Ismail Sillach (25-3, 19 KO), srebrny medalista mistrzostw świata w boksie olimpijskim.

 

MB Promotions nie zapomina również o promocji kobiecego pięściarstwa. 24 czerwca szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzyma Ewa Brodnicka (12-0, 2 KO), która przystąpi do obrony tytułu mistrzyni świata WBO Interim w wadze super piórkowej.

 

W Gdańsku zobaczymy również występy niepokonanych: Łukasza Wierzbickiego (12-0, 6 KO) w konfrontacji z Robertem Tlatlikiem (20-0, 14 KO), a także świetnie rokującego i mocno bijącego Adama Balskiego (9-0, 7 KO), który skrzyżuje rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Vikapitą "Beast Masterem" Meroro (28-6, 14 KO). Pikanterii karcie walk dodaje również rewanżowe starcie Norberta Dąbrowskiego (20-6-1, 8 KO) z Robertem Talarkiem (17-12-2, 11 KO).

 

Bilety na galę PBN 7 - Nowe Rozdanie dostępne są w serwisie ebilet.pl.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze