Team Kinguin ogłosiło nowy skład!

E-sport
Team Kinguin ogłosiło nowy skład!
fot. Team Kinguin

Team Kinguin skompletował skład drużyny League of Legends. W szeregach zespołu zobaczymy czołowych zawodników z Europy.

Poznaliśmy już zawodników, którzy z pingwinem na piersi powalczą w letnim splicie ligowym. Do Pawła ‘Woolite’a’ Pruskiego i Sebastiana ‘Sebekxa’ Smejkala, a więc jedynych graczy, którzy ostali się z w pełni polskiej kadry Kinguin, dołączyli: Daniel ‘Dan’ Hockley, Benjamin ‘Visdom’ Ruberg i Olof ‘Flaxxish’ Medin. Dan – nazwany przez Adriana ‘Hatchy’ego’ Widera „najważniejszym elementem układanki” – w przeszłości reprezentował m.in. Unicorns of Love, mousespots i fnatic Academy. Visdom znany jest z choćby Schalke 04 i HWA Gaming, a Flaxxish był częścią Meloncats, Nova, Asus i Giants

 

Trener formacji pokusił się o napisanie kilku słów o każdym z nowych zawodników. - To kapitalny shotcaller i lider drużyny, który jest gotów wziąć odpowiedzialność za grę na swoje barki. W poprzedniej wersji Team Kinguin brakowało nam kapitana, a Dan znakomicie pasuje do tej roli – stwierdził, opowiadając o Hockley'u. – Jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem. Potrafi zaskoczyć swoją grą na niekonwencjonalnych postaciach. Jego prawdziwy potencjał ujawniony jest wtedy, gdy może grać toplanerami w stylu carry. Olof dodaje głębi w naszej drużynie i jest kolejną postacią, która potrafi ponieść grę w trudnym momencie – pisze o Flaxxishu. Visdom pochwalny został natomiast za komunikatywność i świetną współpracę z Woolitem.

 

Skład Team Kinguin:

Daniel ‘Dan’ Hockley

Benjamin ‘Visdom’ Ruberg

Olof ‘Flaxxish’ Medin

Paweł ‘Woolite’ Pruski

Sebastian ‘Sebekx’ Smejkal

 

- Wierzymy, że z zespołem tak doświadczonym i utalentowanym Team Kinguin jest na dobrej drodze do LCS. Jesteśmy gotowi do gry! – czytamy na oficjalnej stronie organizacji.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze