Beltran brutalnie zgasił światło! Maicelo zniesiony na noszach (WIDEO)

Sporty walki

Raymundo Beltran (33-7-1, 21 KO) dopisał do rekordu kolejne zwycięstwo przed czasem. Na gali w Nowym Jorku już w drugiej rundzie efektownie znokautował Jonathana Maicelo (25-3, 12 KO), mimo że w pierwszym starciu sam leżał na deskach.

Choć ich walka trwała niepełne dwie rundy, to i tak była pełna zwrotów. Zaczęło się od niespodzianki, gdyż po zderzeniu głowami Beltran padł na deski, a sędzia David Fields - ten sam, który pojawi się na gali Polsat Boxing Night - rozpoczął liczenie faworyta. Meksykanin oczywiście przetrwał i pod koniec pierwszej rundy solidnie trafił Maicelo, który klęknął na jedno kolano. Arbiter jednak nie zaczął liczenia, gdyż uderzenie zostało wyprowadzone chwilę po gongu.

Druga runda należała już do Beltrana, który w jej połowie trafił piekielnie mocnym lewym sierpowym. Maicelo padł jak rażony piorunem, długo się nie podnosił, a po chwili został zniesiony na noszach. Było widać, że jest kompletnie nieprzytomny, gdyż chwilę po nokaucie cały czas myślał, że toczy walkę. Ostatecznie opuścił ring dzięki pomocy służby medycznej.

Skrót walki Beltran - Maicelo w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze