Espadon Szczecin z nowym atakującym

Siatkówka
Espadon Szczecin z nowym atakującym
fot. Michal Stanczyk/Cyfrasport

Mateusz Malinowski zawodnikiem Espadonu Szczecin. 25-letni atakujący do klubu z zachodniopomorskiego przeniesie się z Cuprum Lubin.

Mateusz Malinowski dwa ostatnie sezony spędził w szóstej drużynie PlusLigi, Cuprum Lubin. Wcześniej przez cztery sezony, w latach 2011-2015 mierzący 198 cm wzrostu siatkarz bronił barw Jastrzębskiego Węgla. To właśnie z ekipą "Pomarańczowych" osiągał największe sukcesy - zdobył brązowe medale mistrzostw Polski (2013, 2014) oraz brąz Ligi Mistrzów w 2014 roku.

 

– Bardzo się cieszę, że od nowego sezonu będę grał w Espadonie Szczecin i liczę na częste występy na boisku – mówił po podpisaniu kontraktu Malinowski. – Obserwowałem wcześniej pracę trenera Michała Gogola i podobało mi się to, że podczas meczu potrafi wykorzystać całą czternastkę, a nie tylko siedmiu zawodników, którzy rozpoczynają spotkanie. Zapoznałem się też z wizją zespołu, który ma walczyć w nadchodzącym sezonie PlusLigi i cieszę się, że będzie mi dane być jego częścią. Po raz kolejny zagram w ekstraklasie, przede mną nowe cele oraz nowa motywacja i z niecierpliwością czekam już na rozpoczęcie sezonu – dodał.

ask, Polsat Sport, volleyespadon.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze