Intel Extreme Masters bez League of Legends!

E-sport
Intel Extreme Masters bez League of Legends!
fot. intelextrememasters.com

Riot Games poinformowało o usunięciu Intel Extreme Masters z repertuaru turniejów, na których można obejrzeć potyczki w ramach League of Legends. Zmiana zaplanowana jest na razie na 2017 i 2018 rok.

Szokująca informacja dla fanów League of Legends: LoL nie zagości już podczas Intel Extreme Master series. Jest to bardzo nieprzyjemna wiadomość zwłaszcza dla polskich widzów, którzy mogli oglądać walki profesjonalistów w Katowicach. League of Legends było stale uwzględniane w repertuarze IEM-a od 2011 roku. Oficjalna informacja została przekazana w zapowiedzi zmian na najbliższy sezon:

 

Kolejną zmianą jest brak League of Legends na Intel Extreme Masters (IEM) w 2017 i 2018 roku. Podczas, gdy pamiętamy epickie momenty z przeszłości, wierzymy, że wycofanie się z nadchodzącego sezonu jest właściwą decyzją. Wiemy, że te zmiany wstrząsną międzynarodowym kalendarzem i pomimo tego, że jesteśmy podekscytowani nową marką w postaci Rift Rivals, to chcieliśmy pokazać, jak myślimy długoterminowo w kontekście lokalnych i międzynarodowych zawodów.

 

Jeśli chodzi o samą ideę Rift Rivals, to będzie ona skupiać się na pojedynkach pomiędzy wszystkimi z 13 regionów League of Legends, a zmagania ruszą w trakcie letniego sezonu, 3-9 lipca. Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć TUTAJ.

Aleksander Błażejewicz, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze