Szalpuk w Lotosie Treflu Gdańsk!

Siatkówka
Szalpuk w Lotosie Treflu Gdańsk!
fot. PAP

Potwierdziły się spekulacje w sprawie młodego przyjmującego, Artura Szalpuka. Zawodnik pożegnał się z PGE Skrą Bełchatów i związał się kontraktem z LOTOSEM Treflem Gdańsk.

- Szczególnie zapamiętam zwłaszcza to srebro. PGE Skra już zawsze pozostanie tym klubem, z którym zdobyłem pierwszy medal w seniorskiej siatkówce. Oczywiście był też debiut w Lidze Mistrzów, a także finał Pucharu Polski, więc zdobyłem cenne doświadczenie. Zobaczyłem jak funkcjonuje tak duży klub, jakim jest PGE Skra i myślę, że jestem lepszym zawodnikiem niż rok temu - powiedział Szalpuk, komentując swoją roczną przygodę ze Skrą.

 

- Czuję się gotowy, by regularnie grać w wyjściowym składzie i być ważną postacią zespołu walczącego o wysokie cele. Zależało mi, by kolejny sezon spędzić w klubie, który da mi taką możliwość i dlatego cieszę się, że szybko udało nam się dojść do porozumienia z LOTOSEM Treflem. To dobrze zorganizowany klub, zlokalizowany w pięknym mieście i rozgrywający mecze w jednej z najładniejszych hal w Polsce. Wiele obiecuję sobie również po współpracy z trenerem Andreą Anastasim, który rozwinął talent wielu graczy i jestem przekonany, że również ja pod jego okiem będę mógł nadal podnosić poziom swoich umiejętności – powiedział 22-latek, który z gdańskim zespołem związał się rocznym kontraktem.

 

PGE Skra była dla młodego siatkarza czwartym klubem. Wcześniej występował w MKS MDK Warszawa, AZS Politechnice Warszawskiej i Cerradzie Czarnych Radom.

AG, skra.pl, sport.trefl.com

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze