Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna
Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

Chrobry Głogów po wygranej GKS-u Tychy z Wisłą Puławy jest już pewny utrzymania. Cały czas o punkty musi natomiast walczyć Zagłębie Sosnowiec, które jest najbliżej wywalczenia awansu do Lotto Ekstraklasy. Transmisja meczu Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec od 12:15 w Polsacie Sport Extra.

Zagłębie mimo straty punktów w ostatniej kolejce ze Stala Mielec (1:1) jest w komfortowej sytuacji. Nadal wszystko w rękach podopiecznych Dariusza Banasika, którzy zajmują drugiej miejsce (ostatnie dające awans) i nad trzecią Olimpią Grudziądz mają punkt przewagi. Mecz w Głogowie będzie więc niezwykle istotny dla losów awansu do Lotto Ekstraklasy.

 

– Przed naszymi piłkarzami ostatnia prosta, do końca sezonu zostały 2 ligowe mecze, stawka jest bardzo wysoka, gdyż dwie wygrane - niezależnie od wyników rywali - zapewnią awans do Lotto Ekstraklasy – powiedział dla oficjalnej strony klubu Banasik.

 

Chrobry już nic nie musi, ale piłkarze chcą godnie pożegnać obecny sezon na własnym obiekcie. Przed dwoma laty Chrobry po zapewnieniu sobie utrzymania na spokoju wygrał derby z Miedzią Legnica 3:1. Jak będzie w tym roku z Zagłębiem?

 

Transmisja meczu Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec od 12:15 w Polsacie Sport Extra.

Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec. Transmisja w Polsacie Sport Extra

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze