PRIDE zagra dziś z Outlaws o półfinał DolphinCS SEU

E-sport
PRIDE zagra dziś z Outlaws o półfinał DolphinCS SEU
fot. PRIDE

O wejście do półfinału trzeciego turnieju z serii DolphinCS Shoot ‘Em Up powalczą dziś gracze PRIDE. Polacy w ćwierćfinale internetowych rozgrywek powalczą z Bułgarami spod szyldu Outlaws.

W pierwszym etapie zmagań podopiecznym Piotra ‘neqsa’ Lipskiego udało się poskromić duńskie Singularity. Nie było jednak łatwo. Zwycięstwo padło na konto formacji znad Wisły dopiero po trzech mapach – w ostatniej, decydującej rundzie. Bułgarzy natomiast z dużo mniejszymi problemami okazali się lepsi od Rogue Academy. Triumfator dzisiejszego pojedynku trafi do półfinału zawodów. W nim na lepszą ekipę czekają już Niemcy reprezentujący Planetkey. Bilans wspólnych spotkań jest bardzo zbliżony. W dwóch z trzech meczów to „Orzełki” ogrywały Outlaws. Ostatnia wygrana należy jednak do oponentów PRIDE. Czy ulegnie to zmianie?

 

20:00 – PRIDE vs Outlaws – BO3

 

O tym przekonamy się dopiero wieczorem. Konfrontację zapowiedziano bowiem na 20:00. Ta rozegra się w trybie BO3. Głodni występów polskiej sekcji powinny odpalić wówczas transmisję prowadzoną przez Łukasza ‘PRAWUsa’ Ganczewskiego. Menadżer Izako Boars na swoim streamie przeprowadzi relację na żywo.

 

Przypomnijmy, że w ramach DolphinCS Shoot ‘Em Up zespoły walczą o nagrody z puli $5,000. W biegu po główną nagrodę – oprócz PRIDE i Outlaws – pozostali jeszcze wyżej wspomniani strzelcy Planetkey, ale również zawodnicy Fragsters, Binary Dragons oraz ex-Manatee.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze