PRIDE poza turniejem DolphinCS Shoot 'Em Up

Inne
PRIDE poza turniejem DolphinCS Shoot 'Em Up
fot. PRIDE

Nie udało się PRIDE pokonać bułgarskiego Outlaws. Tym samym biało-czerwoni żegnają się z internetowym turniejem DolphinCS Shoot ‘Em Up.

Konfrontacja trwała aż trzy mapy. Nuke – choć padł łupem oponentów Polaków – był bardzo bliski. Mało zresztą brakowało, by to PRIDE nie zgarnęło pierwszej lokacji. Kilka rażących błędów i przegranych rund Xvs1 sprawiło jednak, że biało-czerwoni o musieli gonić wynik. Po wielu problemach, emocjonującym comebacku i trzymającej w napięciu do końca dogrywce Mirage został szczęśliwie zapisany na konto formacji znad Wisły. O wszystkim zadecydować miał więc Train. Na stacji kolejowej mimo dobrze rozegranej strony ofensywnej (9 punktów w strojach terrorystów), „Orzełki” na całej linii zawiodły, broniąc bombsite’ów. Wyłącznie jedna zdobyta runda w CT jasno pokazała, że na triumf bardziej zasłużyli Bułgarzy.

 

PRIDE 1:2 Outlaws

Nuke 13:16; Mirage 19:17; Train 10:16

 

„Orzełki” straciły szansę na niewielkie polepszenie swojej pozycji w światowych rankingach i wzbogacenie się o trochę gotówki. Przegrywając z Oultaws – z jednym tylko zwycięstwem przeciwko Singularity na koncie – ulokowały się bowiem dopiero na miejscach w przedziale 5-8. A do półfinałów podopiecznym Piotra ‘neqsa’ Lipskiego brakowało tak niewiele…

 

W walce o główne nagrody – oprócz Outlaws – pozostali jeszcze gracze Planetkey, ex-Manatee, Fragsters oraz Binary Dragons.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze