Swędrowski z Pesaro: Nasi siatkarze nie boją się Brazylii

Siatkówka

Na inaugurację Ligi Światowej 2017 polscy siatkarze zmierzą się we włoskim Pesaro z Brazylijczykami. We Włoszech zameldował się już komenator Polsatu Sport Tomasz Swędrowski.

Wszyscy już czekają na rozpoczęcie Ligi Światowej. Zaczynamy od mocnego uderzenia, bo na naszej drodze mistrzowie olimpijscy z Brazylii. Za naszymi siatkarzami długa podróż. Niby niedaleko, ale to wszystko trwało kilkanaście godzin. I tuż po tej podróży zawodnicy udali się na trening, gdzie ćwiczyli dobrze ponad dwie godziny.

Co do ich formy, wydaje się, że są dobrze przygotowani. Wcześniej byli przecież na zgrupowaniu w Spale. W czwartek rano siatkarze udali się na siłownię, popołudniu natomiast analizowali wraz ze sztabem nagrania z meczami przeciwnika. Podkreślmy, że Brazylia jest organizatorem turnieju finałowego i być może nie jest do końca przygotowana, bo bez względu na wynik w tym turnieju zagra.

Nasi zawodnicy nie boją się Canarinhos. Wielokrotnie przecież z nimi grali, a w 2012 roku w LŚ nawet pięciokrotnie z nimi wygrali.

Cała wypowiedź Tomasza Swędrowskiego w załączonym materiale wideo.

Tomasz Swędrowski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze