Zmiany w PACT Black. Jerros i p1jo poza składem

E-sport
Zmiany w PACT Black. Jerros i p1jo poza składem
fot. PACT

Zmiany kadrowe dopadły PACT Black. Z zespołu wydaleni zostali Piotr ‘p1jo’ Blok oraz Bartosz ‘jerros’ Czajka.

Jerros i p1jo wraz z trójką pozostałych graczy PACT reprezentowali od marca bieżącego roku. Właśnie wtedy trafili do dobrze rokującej organizacji, zrzekając się trykotów GROM.clanu. Informację o zakończeniu współpracy zarząd klubu podał tuż po niekorzystnym wyniku „Czarnych” na #PACTit Ozone Challenge. Jak jednak przekonuje: - Decyzja została podjęta jeszcze chwilę przed wyjazdem na Good Game Expo, więc tutaj nie chodzi o porażki w ten weekend.

 

Chłopaki, dziękujemy Wam za wszystko. Za całe poświęcenie i fakt, że chcieliście razem z nami tworzyć PACT – czytamy w oficjalnym oświadczeniu, które sugeruje, że rozstanie mogło przebiec w pokojowej atmosferze: – Jesteśmy dumni, że tak utalentowani gracze mogli reprezentować nasze barwy. Życzymy przede wszystkim jak największych osiągnięć w dalszej drodze Waszej kariery.

 

Skład PACT Black:

Kamil „pekson” Płachta
Krystian „faale” Kubas
Paweł „mill” Nosewicz

 

Rozbrat z  duetem strzelców nie oznacza rozpadu PACT Black. Aktualnie formacja testuje nowych zawodników i już niebawem ma zdradzić więcej szczegółów na ich temat. Drużyna musi się jednak spieszyć. Na horyzoncie widać już przecież kilka turniejów LAN-owych, na których potencjalnie mogłaby się pojawić. Ponadto czekają ją cotygodniowe zmagania w Polskiej Lidze Esportowej. - Czasem trzeba podjąć bolesne decyzje, aby później były tego pozytywne efekty - podsumowują włodarze organizacji.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze