Heroic uzupełnia skład. Tricked eSport poszkodowane

E-sport
Heroic uzupełnia skład. Tricked eSport poszkodowane
fot. HLTV.org

Będące czołową formacją w Danii i jedną z najlepszych sekcji na świecie Heroic uzupełniło lukę w składzie. Do zespołu oficjalnie dołączył Patrick ‘es3tag’ Hansen.

Heroic znakomicie poradziło sobie podczas Intel Extreme Masters w Katowicach, jako czarny koń turnieju eliminując z zawodów choćby Virtus.pro. Zdziwienie wzbudziło więc odsunięcie od formacji świetnie dysponowanego Valdemara ‘valde’ Bjørna Vangsy. Jak się jednak okazało, młody Duńczyk nie mógł sprecyzować swoich planów na przyszłość, przez co drużyna postanowiła poszukać alternatywy. Początkowo pretendenta do wypełnienia luki wypatrywano w Casperze ‘cadiaNie’ Møllerze, który wspomagał Heroic jako standin, lub Allanie ‘AnJ’ Jensenie. Ten jakiś czas temu opuścił przecież Singularity. Ostatecznie wybór padł na es3taga.

 

Skład Heroic:

Marco "Snappi" Pfeiffer

Andreas "MODDII" Fridh

Nikolaj "niko" Kristensen

Jakob "JUGi" Hansen

Patrick "es3tag" Hansen

 

 

Hansen od września ubiegłego roku reprezentował Tricked eSport. Tym samym w Heroic spotka się z kolegami z byłej formacji, którzy barwy postanowili zmienić już wcześniej: Nikolajem ‘niko’ Kristensenem i Jakobem ‘JUGim’ Hansenem. – Cieszę się, z gry dla nowego zespołu m.in. przez to, że znam kilku chłopaków z przeszłości, ale ważniejsze dla mniej jest zupełnie coś innego – mówi w oficjalnym oświadczeniu es3tag. – Mam ambicje, aby być jednym z najlepszych, a Heroic ma potencjał, by być na szczycie i mi to umożliwić – dodaje.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie