Montreux Volley Masters: Polska – Tajlandia. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Montreux Volley Masters: Polska – Tajlandia. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Jakub Piasecki/Cyfrasport

W drugim spotkaniu rozgrywanego w Szwajcarii prestiżowego turnieju Montreux Volley Masters polskie siatkarki zmierzą się z reprezentacja Tajlandii. Transmisja spotkania Polska – Tajlandia w Polsacie Sport.

Polski w spotkaniu inaugurującym udział w szwajcarskim turnieju po walce uległy reprezentantkom Brazylii 1:3. O zwycięstwie w tym meczu zadecydowała przede wszystkim mniejsza ilość błędów własnych. Na niekorzyść naszych reprezentantek podziałały także błędy sędziowskie w czwartej partii. Polki w końcówce doprowadziły do remisu, jednak sędziowie w ostatnich akcjach nie zauważyli błędów Brazylijek i ataków naszych reprezentantek po bloku. Bardzo dobrze zaś wyglądała w naszej ekipie gra blokiem, w tym elemencie Polki zdobyły 14 punktów.

 

Najlepszą polską zawodniczką była Natalia Mędrzyk, która zdobyła 19 punktów, punkt mniej na swoim koncie we wtorkowym meczu zanotowała Malwina Smarzek.


W środę Polki zmierzą się z 14. ekipa rankingu FIVB – Tajlandią. Dla mistrzyń Azji z 2009 roku będzie to pierwszy mecz w szwajcarskim turnieju.


Transmisja spotkania Polska – Tajlandia od godziny 16:30 w Polsacie Sport. Komentują Marek Magiera i Tomasz Wójtowicz.


W środę w Polsacie Sport Extra będziemy również transmitować spotkania Chiny – Holandia (godzina 18:45) oraz Brazylia - Niemcy (godzina 21:15).

ask, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze