Lochte został ojcem

Inne
Lochte został ojcem
fot. PAP

Marzenie stało się faktem - poinformował na Instagramie wielokrotny złoty medalista olimpijski w pływaniu Ryan Lochte. Amerykaninowi urodził się syn Caiden Zane.

Przed rokiem w igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro Lochte z kolegami wywalczył złoty medal w sztafecie 4x200 m stylem dowolnym. W Brazylii "postarał" się ponadto o wielki skandal oświadczając, że z kolegami został napadnięty i obrabowany. Taśmy kamer monitoringu pokazały, że całe zdarzenie zostało przez niego wymyślone. Po skandalu Lochte został zdyskwalifikowany przez rodzimy związek pływacki do końca 2017 roku.

 

W grudniu ubiegłego roku znów było głośno o 32-letnim sportowcu, po tym jak media zamieściły zdjęcia pokazujące, jak Lochte pod wodą całuje w brzuch będącą w ciąży partnerkę życiową, młodszą od niego o siedem lat modelkę Kaylę Rae Reid.

 

W olimpijskich startach, od Aten 2004 do Rio de Janeiro 2016, Amerykanin zdobył sześć złotych oraz trzy srebrne i tyle samo brązowych medali. W kolekcji ma także 18 złotych krążków mistrzostw świata, 5 srebrnych i 4 brązowe.

 

W 2010 i 2011 roku Lochte został wybrany najlepszym pływakiem w USA oraz na świecie.

MC, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze