Inne

10 tysięcy dolarów za siedemnastolatka?...

- Chciałbym zaprosić was do oglądania i subskrybowania najlepszego gracza w Polsce w FIFA oraz dobrego luja – mówi popularna w polskim Internecie postać. - Bartosz należy do najlepszego gamingu w Polsce – ALSEN-Team - oraz jest dwukrotnym Mistrzem Polski w FIFA. Jego filmiki i streamy wiele was nauczą. Pozdro 600! – z lekką przesadą stwierdził Bonus BGC. Bo choć bejott faktycznie należy do grona najbardziej utytułowanych zawodników na krajowym podwórku, ALSEN-Teamowi do najlepszego klubu nad Wisłą jeszcze sporo brakuje.

 

Do tej pory Piotr Witczak próbował swoich sił w amatorskich „walkach” MMA. Ostatnio na ringu stanął pod koniec lutego naprzeciw swojego kolegi – BODYCHRISTA, którego szybko znokautował. Pojedynek nie trwał nawet trzydziestu sekund. Swego czasu Bonus nieudolnie próbował również wkroczyć do branży muzycznej. Mimo że jego rapowe utwory zamiast podziwu wzbudzały salwy śmiechu, miały w sobie pierwiastek edukacyjny. Dziś internauci wiedzą już bowiem, że „na łazarskim rejonie nie jest kolorowo”.

 

 

Czy film zachęcający do śledzenia Belotta oznacza to, że popularny w sieci Poznaniak ze swoją radosną twórczością wkroczy również do środowiska esportowego?