Lemański: Mieliśmy problemy z serwisem Brazylijczyków

Siatkówka

- Mieliśmy duże problemy z serwisem rywali i blokowaniem ich ataków. W trzecim zagraliśmy lepiej, ale niestety w czwartej partii znowu zrobiliśmy zbyt wiele błędów i przegraliśmy mecz - powiedział Bartłomiej Lemański, środkowy reprezentacji Polski.

Ricardo Lucarelli (przyjmujący reprezentacji Brazylii): - W pierwszym meczu z Polską w Pesaro nie zagraliśmy najlepiej, ale tym razem zrobiliśmy mniej błędów i to był klucz do zwycięstwa. W niedzielę zagramy z Bułgarią i spodziewamy się trudnego spotkania.

 

Bartłomiej Lemański (środkowy reprezentacji Polski): - Brazylia zagrała naprawdę bardzo dobrze w dwóch pierwszych setach i było nam bardzo trudno cokolwiek zrobić. Mieliśmy duże problemy z serwisem rywali i blokowaniem ich ataków. W trzecim zagraliśmy lepiej, ale niestety w czwartej partii znowu zrobiliśmy zbyt wiele błędów i przegraliśmy mecz. Teraz musimy się dobrze przygotować na spotkanie z Kanadą.

 

Artur Szalpuk (przyjmujący reprezentacji Polski): - Przegraliśmy i to jest najważniejsze. Nie wiem, czemu nie udało się nam zdobywać w niektórych sytuacjach punktów. Jesteśmy trochę źli. Na pewno obejrzymy spotkanie na wideo i będziemy o tym dyskutować. Na kolejny mecz spróbujemy przygotować się lepiej.

AG, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie