Droga do PBN 7 - odcinek 5. ”Gdyby nie treningi, to już bym nie żył”

Sporty walki

W piątym odcinku ”Drogi do PBN 7” zobaczymy m.in. sparingi Tomasza Adamka (50-5, 30 KO) z Adamem Kownackim (15-0, 12 KO) i przygotowania Adama Balskiego (9-0, 7 KO). Dowiemy się również o dramatycznej historii z życia innego z uczestników gali, Łukasza Janika (28-3, 15 KO).

Nie ma dnia przerwy dla Adamka. Polski były mistrz świata pod okiem Gusa Currena oraz Jakuba Chyckiego cały czas przygotowuje się do czerwcowej gali Polsat Boxing Night 7. W treningach towarzyszy mu Kownacki, który dodatkowo jest jego sparingpartnerem. Jak zobaczycie w piątym odcinku, kiedy ”Góral” idzie spać, jego sztab szkoleniowy może pozwolić sobie na chwilę regeneracji.

 

Fani dowiedzą się również o historii Janika. Najbliższy rywal Balskiego opowiedział o ciężkiej chorobie, która mogła skończyć się tragedią – Gdyby nie to, że dużo trenowałem, byłem w świetnej formie, to już bym nie żył – wspomina 31-latek.

 

Piąty odcinek ”Drogi do PBN 7” w załączonym materiale wideo.

 

O gali PBN 7 - Nowe Rozdanie:

 

W walce wieczoru PBN 7 do ringu powróci były mistrz świata kategorii półciężkiej i junior ciężkiej – Tomasz Adamek (50-5, 30 KO), który zmierzy się z australijskim królem nokautu Solomonem "Solo" Haumono (24-3-2, 21 KO).

 

Przed starciem "Górala" kibice zobaczą pojedynek byłego mistrza świata Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO). "Główka" wystąpi po raz pierwszy od walki z ukraińskim wirtuozem Oleksandrem Usykiem.

 

W Ergo Arenie po raz kolejny zaboksuje także Mateusz Masternak (38-4, 26 KO). Były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej ma przed sobą arcytrudne wyzwanie – jego rywalem w Gdańsku będzie niewygodny i mocno bijący Ismail Sillach (25-3, 19 KO), srebrny medalista mistrzostw świata w boksie olimpijskim.

 

W karcie walk nie zabrakło miejsca dla jednego z najbardziej perspektywicznych bokserów wagi super półśredniej na świecie Macieja Sulęckiego (24-0, 9 KO). "Striczu" będzie faworytem konfrontacji z Australiczykiem Rockym Jerkiciem (15-0, 12 KO), ale posiadający chorwackie korzenie pięściarz z wielką przyjemnością pokrzyżuje plany Polaka.

 

MB Promotions nie zapomina również o promocji kobiecego pięściarstwa. 24 czerwca szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzyma świeżo upieczona mistrzyni świata Ewa Brodnicka (13-0, 2 KO).

 

W Gdańsku zobaczymy również występy niepokonanych: Łukasza Wierzbickiego (12-0, 6 KO) w konfrontacji z Robertem Tlatlikiem (20-0, 14 KO), a także świetnie rokującego i mocno bijącego Adama Balskiego (9-0, 7 KO), który skrzyżuje rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Łukaszem Janikiem (28-3, 15 KO). Pikanterii karcie walk dodaje również rewanżowe starcie Norberta Dąbrowskiego (20-6-1, 8 KO) z Robertem Talarkiem (17-12-2, 11 KO).

 

Bilety na galę PBN 7 dostępne na ebilet.pl.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie