Zaroślińska zostaje w Chemiku Police

Siatkówka
Zaroślińska zostaje w Chemiku Police
fot. Andrzej Talar/Cyfrasport

Katarzyna Zaroślińska w przyszłym sezonie nadal będzie zawodniczką Chemika Police. Reprezentantka Polski w minionym sezonie była jedna z najlepszych zawodniczek Orlen Ligi.

Zaroślińska dołączyła do ekipy z Polic przed rozpoczęciem zeszłorocznego sezonu. Z drużyną zdobyła mistrzostwo i Puchar Polski i była jedną z najlepszych zawodniczek fazy play-off. W przeszłości 30-letnia siatkarka była zawodniczką m. in. Atomu Trefla Sopot, Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza i Budowlanych Łódź. W swoim dorobku ma także trzy tytuły wicemistrzyni Polski oraz brązowy medal.

 

- Zostaję w Chemiku na kolejny sezon. Liczę, że obronimy mistrzostwo i puchar, które zdobyliśmy w poprzednim sezonie – powiedziała atakująca.

 

Atakująca jest kolejną zawodniczką, która w przyszłym sezonie dalej będzie bronić barw mistrzyń Polski. Wcześniej kontakty podpisały Alex Holston, Sladjana Mirković, Stefana Veljković, Natalia Mędrzyk i Bianka Busa. Ponadto drużynę opuściły: Aleksandra Jagieło, Anna Werblińska, Joanna Wołosz, Madelaynne Montano oraz Jelena Blagojević.

ask, Polsat Sport, chemik-police.com

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze