Pierwszy ogólnopolski akademicki turniej esportowy zakończony

E-sport
Pierwszy ogólnopolski akademicki turniej esportowy zakończony
fot. E-AMPY

Emocji podczas pojedynków nie brakowało. Te dodatkowo podsycała pula 10,000 złotych nagród. E-AMP Warm Up właśnie dobiegł końca.

Walka była zacięta i trwała do samego końca, jednak na najwyższym stopniu podium ujrzeliśmy ekipę BOGUŚ (CS:GO) oraz ETI PG (League of Legends). Nie brakowało także emocjonującego komentarza w wykonaniu Rajona i Miss Minions (LoL), a także Insajda oraz Radowitego. (CS:GO).

 

Pierwsza (i jak zapowiada organizator) nie ostatnia edycja E-AMP została rozegrana wyłącznie online. Organizatorzy po krótkim podsumowaniu przyznali, że udział w turnieju wzięło ponad tysiąc graczy.

 

W LoLu na podium stanęli kolejno ETI PG (z Tabasko w składzie), Kappa12345 oraz Shut up and Dance, natomiast w CS:GO były to drużyny BOGUŚ, KORNISZONY i Equitem.

 

Organizatorzy wielokrotnie podkreślali, że obecne mistrzostwa to swego rodzaju preludium do większych projektów związanych z imprezami akademickimi. Dokładne plany nie są jeszcze znane, aczkolwiek w przyszłości chcą oni także zrobić m.in. finały LANowe oraz znacząco poszerzyć pulę nagród.

Bartłomiej Kuczyński, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze