Wielki powrót Kikisa do LCS! Zmiany w Mysterious Monkeys

E-sport
Wielki powrót Kikisa do LCS! Zmiany w Mysterious Monkeys
fot.

Mysterious Monkeys widząc rezultaty swoich ostatnich zmagań w LCS, postanowiło sięgnąć po wzmocnienia do swojego składu. W tym konkretnym przypadku postawili na toplane i jungle. Niespodziewanie do prestiżowej ligi powrócił Mateusz „Kikis” Szkudlarek!

Od najbliższej rundy będziemy mogli oglądać już trzech Polaków w EU LCS – do Jankosa i Vandera dołączy także Mateusz „Kikis” Szkudlarek, który zastąpi na pozycji toplanera Jin-Cheola „Jisu” Parka. Jest to dość ważna zmiana, gdyż Kikis przez ostatni czas występował głównie w rozgrywkach Challenger Series.

 

Jednak to nie koniec zmian – MM zmienia także junglera, a w miejsce Leona „Lamabear” Krugera pojawi się Maurice „Amazing” Stuckenschneider, którego mieliśmy okazję niejednokrotnie oglądać w rozgrywkach LCS.

 

Zmiany nie powinny nikogo dziwić – aktualnie Mysterious Monkeys znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli i nic na chwilę obecną nie wskazywało na to, aby miało być lepiej. W tym momencie drużyna otrzymuje dwóch zmienników, którzy swoim stylem gry nadadzą ekipie zupełnie nowe tempo gry. Czy to przyniesie pozytywny skutek? Tego dowiemy się już w tym tygodniu, w kolejnej rundzie europejskiego LCS.

Bartłomiej Kuczyński, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze