Team Kinguin górą przeciwko Bpro w ramach ESEA Premier

Inne
Team Kinguin górą przeciwko Bpro w ramach ESEA Premier
fot. HLTV.org

Team Kinguin zrehabilitowało się po dzisiejszej porażce z rumuńskim Nexus. W drugim pojedynku w ramach ESEA Premier „Pingwiny” pokonały bowiem Bułgarów z Bpro.

Nie najlepiej zainaugurowali dwudziesty piąty sezon ESEA Premier reprezentanci Team Kinguin. Przegrana z niżej notowanym Nexus nie nastrajała dobrze przed kolejnym wyzwaniem. Jak się jednak okazało, biało-czerwoni nie mieli najmniejszych problemów, by kontrolować całe spotkanie z Bpro. Spółka Grzegorza ‘SZPERA’ Dziamałka dosłownie przytłoczyła oponentów. Sześć straconych punktów w strojach terrorystów niewiele znaczą bowiem przy tylko jednej przegranej rundzie po stronie antyterrorystów.

 

Team Kinguin 16:7 Bpro – Nuke

 

- Ten dzień mógł być lepszy, ale i tak cieszymy się z jednej wygranej – ogłoszono na oficjalnej stronie zespołu. I faktycznie, jest się z czego cieszyć. Na konto Team Kinguin trafiły przecież pierwsze trzy punkty ligowe. Już jutro podopieczni Mariusza ‘Loorda’ Cybulskiego dostaną natomiast szansę na awans o kilka miejsc w tabeli. Czekają ich bowiem konfrontacje ze Space Soldiers i Gambit Esports.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze