DEVIL w Team LDLC? Tak podają lokalne media

E-sport
DEVIL w Team LDLC? Tak podają lokalne media
fot. HLTV.org

Timothée "DEVIL" Démolon być może dołączy zostanie członkiem Team LDLC. W takiej sytuacji miałby zastąpić Valentina ‘misto’ Balbastro. To pierwsza zmiana w formacji od lutego.

Według niepotwierdzonych jeszcze doniesień serwisu Flickshot.fr DEVIL, a więc gracz, który w swej karierze reprezentował już takie potęgi jak Team EnVyUs, ma wejść w buty misto. Zmiana w LDLC miałaby być spowodowana niekorzystnymi wynikami zespołu. Bo choć francuskojęzyczna ekipa dobrze rozpoczęła rok, dochodząc do półfinału DreamHacka w Lipsku, zarówno na Copenhagen Games, jak i europejskim PGL Minorze odpadała już w fazie grupowej. DEVIL ma pomóc formacji wznieść się na wyższy poziom.

 

Po odejściu z EnVyUs Démolon stworzył Queen Consolidated, a następnie MAXISAUCISSE. W barwach tych triumfował nawet podczas Gamers Assembly 2017 oraz Geek Days 2017, ale lokalne sukcesy nie wpłynęły na pozyskanie wsparcia sponsorskiego. Drużyną nie zainteresowała się żadna poważna organizacja. Dołączając do Team LDLC, Francuz powróci tym samym na „stare śmieci”. Między 2015, a 2016 grał bowiem w białym trykocie klubu.

 

Prawdopodobny skład Team LDLC:

Kévin "Ex6TenZ" Droolans
Alex "ALEX" McMeekin
Antoine "to1nou" Pirard
Mathieu "Maniac" Quiquerez
Timothée "DEVIL" Démolon

 

Julien "Krav" Hernandez (trener)

 

Team LDLC – przeciwnie do Team Kinguin czy Virtus.pro – rywalizować będzie w szóstym sezonie ESL Pro League, w którym jako beniaminek utrzymało się w poprzedniej edycji zmagań. 

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze