Hasi chce sprowadzić Pazdana i Odjidję-Ofoe

Piłka nożna
Hasi chce sprowadzić Pazdana i Odjidję-Ofoe
fot. Cyfrasport

Były trener Legii Warszawa Besnik Hasi miło wspomina współpracę z Michałem Pazdanem i Vadisem Odjidją-Ofoe, dlatego chciałby ich sprowadzić do Olympiakosu Pireus, gdzie obecnie pracuje.

45-latek przejął niedawno Olympiakos Pireus. Jego zadaniem będzie utrzymać hegemonię tego klubu w Grecji, jak również wywalczyć awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Co za tym idzie, drużyna potrzebuje wzmocnień.

 

Według serwisu onsports.gr, numerem jeden na liście życzeń mistrza Grecji jest Odjidja-Ofoe. To właśnie Hasi sprowadził go do Warszawy. Chociaż Belg początkowo prezentował kiepską formę i miał problemy z utrzymaniem sportowej sylwetki, to szkoleniowiec konsekwentnie na niego stawiał. Jak się okazało, miał nosa, bo Odjidja-Ofoe z czasem wyrósł na najlepszego piłkarza Lotto Ekstraklasy. Teraz ewentualny transfer może kosztować nawet siedem milionów euro.

 

Szkoleniowiec Olympiakosu Pirues interesuje się także Pazdanem. Reprezentant Polski chciałby spróbować swoich sił w klubie zagranicznym i dostał już zielone światło na transfer od działaczy Legii Warszawa. Być może skusi się na wyjazd do Grecji. "Dostaję mocne sygnały, że Olympiakos bardzo chce pozyskać Michała Pazdana z Legii. 2,5 mln euro klauzula - do ogarnięcia dla Greków" - napisał na Twitterze dziennikarz Super Expressu Piotr Koźmiński.

 

 

Hasi był trenerem Legii Warszawa od czerwca do września 2016 roku. Chociaż drużyna pod jego wodzą wywalczyła awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów, to jej gra pozostawiała wiele do życzenia. W związku ze słabymi wynikami Albańczyk został zdymisjonowany. Jego następcą został Jacek Magiera.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie