Kacper Stelmach zostaje w GKS-ie Katowice

Siatkówka
Kacper Stelmach zostaje w GKS-ie Katowice
fot. Radoslaw Jozwiak/Cyfrasport

Kacper Stelmach w przyszłym sezonie nadal będzie zawodnikiem GKS-u Katowice. Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w minionych rozgrywkach nie miał wielu okazji do gry.

20-letni przyjmujący do ekipy beniaminka PlusLigi dołączył przed rozpoczęciem sezonu 2016/2017. Wcześniej był graczem AZS-u Częstochowa.

 

- Jestem niezmiernie zadowolony z tego, że klub chciał ze mną przedłużyć umowę. Jestem pod dużym wrażeniem tego, jak GieKSa jest zorganizowana, jak trenowaliśmy i jaki wynik osiągnęliśmy. Mam nadzieję, że w kolejnym sezonie współpraca będzie układała się jeszcze lepiej, a my poprawimy miejsce w tabeli - powiedział Stelmach po podpisaniu nowego kontraktu. - Jeśli chodzi o moje indywidualne cele, to krok po kroku chciałbym iść do przodu i pokazywać się z dobrej strony w jak największej ilości meczów - dodał.

- Kacper idealnie wpisuje nam się w model tworzenie drużyny, czyli połączenia młodości z doświadczeniem. Choć tak naprawdę jego kariera dopiero na dobre się rozpoczyna, to już w ubiegłym sezonie kilka razy pokazał się z dobrej strony. Gdy wchodził na boisko, świetnie radził sobie z presją. Chcemy stawiać właśnie na takich zawodników - podsumował Dariusz Łyczko, menedżer sekcji siatkarskiej GKS-u Katowice.

 

W najbliższym sezonie o sile GKS-u stanowić będą Paweł Pietraszko, Tomasz Kalembka, Bartłomiej Krulicki i Emanuel Kohut, Adrian Stańczak i Bartosz Mariański, Serhij Kapelus, Rafał Sobański, Maciej Fijałek oraz Karol Butryn.  Z drużyny odeszli Marco Falaschi, Gert Van Walle i Michał Błoński.

ask, Polsat Sport, gkskatowice.eu
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie