Akcja rodem z NFL! Battle "przyłożył" po przebiegnięciu całego boiska! (WIDEO)

Inne

Widowiskową akcję zaprezentował kibicom Deante Battle podczas SuperFinału Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Zawodnik Panthers Wrocław zaliczył przyłożenie po przechwyceniu piłki z wykopu i przebiegnięciu z nią całego boiska! Takie akcje chcemy oglądać jak najczęściej!

Druga połowa SuperFinału zdecydowanie przebiegła pod dyktando obrońców tytułu z Wrocławia. Ozdobą czwartej kwarty, która stanowiła obraz pełnej dominacji "Panter" był z pewnością wyczyn Battle'a. Nazwisko futbolisty pasuje jak ulał, ponieważ słowo "battle" z angielskiego tłumaczy się jako "bitwa"!

 

Związany z Wrocławiem od 2011 roku Amerykanin w jednej akcji zaprezentował zgromadzonym na stadionie Widzewa Łódź kibicom wachlarz swoich umiejętności! Po wykopie gdynian w efektowny sposób złapał piłkę i momentalnie ruszył w kierunku strefy punktowej rywali. Mało kto wierzył chyba w to, że uda mu się przedrzeć przez kolejne szeregi "Jastrzębi", jednak 33-latek slalomem minął stojących na jego drodze rywali i dopisał na konto swojego zespołu sześć punktów! 

 

Ostatecznie "Pantery" wygrały spotkanie 55:21 i obroniły tytuł mistrza PLFA.

 

Efektowna akcja Battle'a w załączonym materiale wideo.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze