PENTA Sports krok przed Majorem. Dziś mecz z mousesports!

E-sport
PENTA Sports krok przed Majorem. Dziś mecz z mousesports!
fot. HLTV.org

PENTA Sports jest tylko o krok od występu na krakowskim Majorze. Zespół Pawła ‘innocenta’ Mocka już dziś powalczy o awans z mousesports.

Do tej pory w kwalifikacjach na Majora formacja Polaka nie bez trudu pokonała OpTic Gaming i w książkowy sposób zniszczyła Team Liquid. Dwa zwycięstwa na koncie PENTA Sports oznaczają, że Europejczycy mają aż trzy szanse na wywalczenie biletu do stolicy małopolski. Pierwszą z nich będzie pojedynek z mousesports. Kevin ‘HS’ Tarn wspomniał o tym, że zdecydowanie łatwiej gra się im na ekipy z Ameryki. W końcu zobaczymy więc, jak kompania innocenta przygotowana jest do starć z sekcjami ze starego kontynentu. A trzeba przyznać, że „Myszki” również radzą sobie wyśmienicie. Mousesports najpierw w widowiskowy sposób zwyciężyło z Tengri, a następnie pokonało GODSENT. Wygląda bardzo solidnie.

 

16:30 – PENTA Sports vs mousesports

 

Nie tylko Polacy z napięciem śledzić będą poczynania PENTA Sports i mouz. Potyczka ta ważna jest też dla Estończyków. Kraj ten stoi bowiem przed szansą wysłania na Majora po raz pierwszy w historii swojego reprezentanta. A właściwie szansę tę już wykorzystał. Oto bowiem w barwach PENTA występuje HS, a honoru „Myszek” broni Robin ‘ropz’ Kool. Wygrana drużyna będzie miała zapewnione miejsce w Krakowie. Przegrani – jeszcze dwie szanse na wyjazd.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie