Izako Boars w końcu wygrywa! "Dziki" mistrzami Lordi's Game Cup w Łodzi

E-sport
Izako Boars w końcu wygrywa! "Dziki" mistrzami Lordi's Game Cup w Łodzi
fot. Izako Boars

Izako Boars po raz pierwszy w karierze sięgnęło po złote medale turnieju LAN-owego. W wielkim finale Lordi’s Game Cup w Łodzi „Dziki” Piotra ‘izaka’ Skowyrskiego pokonały OFF-Mode Grey.

Na drodze do najważniejszego meczu zawodów Izako Boars musiało najpierw pokonać przeciwników w fazie grupowej, a następnie już w etapie pucharowym ograć kolejno OFF-Mode Black oraz gamENERGY. „Szarzy” z OFF-Mode w drabince pojedynczej eliminacji stanęli natomiast naprzeciw Evitas oraz Venatores. I choć spotkanie z „Myśliwymi” okazało się niezwykle zacięte, ostatecznie to właśnie oni dostali szansę na walkę o główną nagrodę. W finale jednak podopieczni Izaka okazali się nieugięci. Co prawda oddali jedną mapę, aczkolwiek w ostatecznym rozrachunku – na trzeciej planszy – dosłownie zdeklasowali swoich rywali.

 

Izako Boars 2:1 OFF-Mode Grey

(Cache 16:14; Overpass 7:16; Mirage 16:1)

 

To pierwszy triumf chłopaków w barwach Izako Boars. - Klątwa przełamana, zajmujemy w końcu pierwsze miejsce, miejmy nadzieje, że nie pierwszy i ostatni raz – napisał na Facebooku po turnieju Sebastian ‘NEEX’ Trela. - Gratulację również dla chłopaków z OFF-Mode za postawę na całym turnieju – dodał. Wraz z mistrzowskim pucharem do „Dzików” trafiło 10,000 złotych.

 

Klasyfikacja końcowa Lordi’s Game Cup:

1. miejsce – Izako Boars – 10,000 złotych

2. miejsce – OFF-Mode Gray – 4,000 złotych

3/4. miejsce – Venatores/gamENERGY – 2,000 złotych

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie