Wimbledon: Konsekwentna Muguruza i kapitalny Kubot! Najładniejsze akcje czwartku (WIDEO)

Tenis

Czwartek dostarczył nam kilka ciekawych akcji na kortach Wimbledonu. Prym wiodła głównie Garbine Muguruza, która zaskakująco łatwo ograła w półfinale singla kobiet Magdalenę Rybarikovą. Swoje zrobił także Łukasz Kubot. Oto najładniejsze akcje 13.07!

W pierwszym półfinale kobiet Muguruza w dwóch setach ograła swoją przeciwniczkę i szczególnie w drugiej partii pokazała mnóstwo pięknych zagrań. Hiszpanka błyszczała przy siatce, choć dwa razy dała się zaskoczyć Słowaczce, która ładnymi lobami potrafiła zachwycić publiczność. Ostatnie słowo należało jednak do piętnastej rakiety światowego tenisa. W finale zmierzy się ona z Venus Williams. Amerykanka również zrobiła swoje, ogrywając Johannę Kontę. To właśnie jedno z jej zagrań zostało wybrane za najładniejsze tego dnia przez oficjalny profil Wimbledonu.

Czwartek był także szczęśliwy dla polskich kibiców, gdyż do finału debla mężczyzn awansowała para Łukasz Kubot/Marcelo Melo. Polsko-brazylijski duet ograł po niesamowitym meczu w pięciu setach najwyższej rozstawionych Henriego Kontinena oraz Johna Persa. Nasz zawodnik był świetnie dysponowany, a efekt możemy obejrzeć w materiale wideo.

Najładniejsze zagrania w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze