Piłka nożna

Krychowiak wrócił z wakacji i podjął decyzję...

Krychowiak wrócił niedawno z wakacji i postanowił, że zostanie w PSG i powalczy  o pierwszy skład. Przypomnijmy, iż w poprzednim sezonie Polak rzadko kiedy wychodził w podstawowej jedenastce, a jeżeli już tak się działo, to jego występy były bardzo przeciętne. W barwach paryżan nie zdobył jeszcze bramki, a słaba dyspozycja spowodowała, że stracił miejsce w podstawowym składzie reprezentacji Polski.

 

Wydawało się, że Krychowiak pojedzie do USA, gdzie PSG będzie się przygotowywało do nadchodzącego sezonu. Tournée ma się odbyć w dniach 15-26 lipca. Sztab szkoleniowy poinformował jednak, że 27-latek pozostanie we Francji. Innym piłkarzem, który nie załapał się do kadry jest Hatem Ben Arfa. Decyzję podjęto po sparingu PSG z FC Paris. Spotkanie odbyło się bez udziału mediów.

 

Polak przez dziesięć dni będzie trenował pod okiem specjalisty od przygotowania fizycznego. Czyżby to oznaczało, że Krychowiak za bardzo pofologował sobie podczas wakacji. 27-latek zawsze znany był ze świetnego przygotowania fizycznego i na tym opierała się jego bardzo dobra postawa czy to w Sevilli, czy też kadrze narodowej.