Szpilka - Kownacki: Bardzo ostro na ważeniu! (WIDEO)

Sporty walki

Artur Szpilka (20-2, 15 KO) i Adam Kownacki (15-0, 12 KO) spotkali się na ceremonii ważenia przed walką, do której dojdzie w nocy z soboty na niedzielę na gali w Long Island. Trzeba przyznać, że o ile do tej pory unikali złej krwy, to teraz dali się ponieść emocjom!

Zacznijmy od tego, że Szpilka wniósł na wagę 102,3 kg, a Kownacki - 109,9 kg. Później obaj stanęli do tradycyjnego face ofa i trzeba przyznać, że zaiskrzyło! Obaj czuli się bardzo pewnie - ten drugi powtarzał, że to jego miasto, a rywal nie ma tutaj czego szukać. "Szpila" kontrował go w ostrych słowach. Co ciekawe, dzień wcześniej zgodnie przekonywali, że nie ma między nimi złej krwi.

- Ja tak nie myślę. Nic nie mam do Artura. Prywatnie go nie znam, a w ringu wykonujemy nasz zawód. Powiedział w moją stronę parę głupich tekstów, ale to jest cały Artur - tak mówił Kownacki.

- Złej krwi to raczej nie ma. W tym pojedynku jej na pewno nie będzie. Przywitaliśmy się, uśmiechnęliśmy się i byle do soboty. Dla mnie najważniejsza jest wygrana, do tego w dobrym stylu - a to już słowa Szpilki. Oczywiście dzień przed ważeniem.

Po kilkunastu sekundach słownej batalii obaj podali sobie jednak dłonie.

Spięcie w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze