GeT_RiGhT: REZ może być najlepszym graczem Ninjas in Pyjamas

E-sport
GeT_RiGhT: REZ może być najlepszym graczem Ninjas in Pyjamas
fot. HLTV.org

Ninjas in Pyjamas zdobyło tytuł mistrza DreamHack Open w Walencji. W wielkim finale odbyły się szwedzkie derby. NiP niespodziewanie podejmował bowiem Red Reserve. Przed meczem kilka ciekawych informacji zdradził Chritopher ‘GeT_RiGhT’ Alesund.

W wywiadzie dla HLTV.org GeT_RiGhT pokusił się o zobrazowanie tego, jak postrzega finałowych przeciwników. - Myślę, że to całkiem przyzwoity zespół – powiedział. - Nie jestem pewny, na którym miejscu umieścić go we własnym TOP30 lub coś, ale wydaje się, że idzie w dobrym kierunku. Mieli dobre wyniki w Internecie i całkiem nieźle poszło im podczas GeForce Cupa we Wrocławiu – kontynuuje. – Mają potencjał na to, by wyglądać bardzo dobrze i myślę, że w przyszłości możemy o nich usłyszeć dużo więcej. Wygląda na to, że w Szwecji wybuchają młode talenty. Miło jest widzieć je na arenie międzynarodowej. Mikail ‘Maikelele’ Bill jest dobrym graczem i super gościem, ciągle mamy niezły kontakt – zakończył, wspominając jeszcze o swoim byłym koledze z drużyny.

 

Co ciekawe, Alesund wypowiedział się także na temat nowego nabytku NiP-u – młodego Fredrika ‘REZa’ Sternera. Według niego REZ: - To naprawdę miły facet. Nie znam go dobrze, gramy przecież dopiero od około miesiąca, a przedtem nigdy z nim nie rozmawiałem – zaznaczył, dodając, że: - Ale z tego, co widzę, to naprawdę dobrym gracz, który niedługo może stać się jeszcze lepszy. Jest nieoszlifowanym diamentem, nad którym trzeba popracować. Kiedy już to się dokona, Fredrik stanie się boskim graczem. A jeśli myślicie, że to mocne słowa, GeT_RiGhT idzie o krok dalej: - Nie zdziwiłbym się, jeśli w końcu stanie się naszym najlepszym graczem Ninjas in Pyjamas.

 

Przypomnijmy, że REZ ma dziewiętnaście lat. Do NiP-u trafił z Epsilon eSports na początku czerwca, zastępując w składzie Adama ‘friberga’ Friberga. Według doniesień jego wykupienie miało kosztować organizację $200,000.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie