Ruszyły beta-testy Pro Evolution Soccer 2018. Konami liczy na pomoc i szykuje nagrody!

E-sport
Ruszyły beta-testy Pro Evolution Soccer 2018. Konami liczy na pomoc i szykuje nagrody!
fot. Youtube

W czwartek firma Konami rozpoczęła otwarte beta-testy swojej flagowej produkcji - Pro Evolution Soccer 2018, które potrwają do końca lipca. W trakcie ich trwania posiadacze PlayStation 4 oraz Xbox One będą mogli sprawdzić, czy w tym roku japońska produkcja będzie w stanie zepchnąć serię FIFA z piedestału najlepszego symulatora piłki nożnej.

W przedpremierowej zabawie będą mogli wziąć udział użytkownicy PlayStation 4 i Xbox One. Pełna wersja gry, po zaplanowanej na 14 września premierze, dostępna będzie również na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych, jednak sieciowe beta-testy twórcy przewidzieli jedynie na najnowszych generacjach konsol. Ponadto w przypadku urządzenia Microsoftu do wzięcia udziału w becie wymagany jest abonament Xbox Live Gold. Posiadacze sprzętu Sony nie muszą natomiast posiadać pakietu PlayStation Plus.

 W ramach testów gracze będą mogli spróbować swoich sił na fikcyjnym stadionie Neu Sonne Arena, na płycie którego wcielą się w piłkarzy reprezentacji Brazylii oraz Francji. Do dyspozycji testerów dostępne będą różne pory rozgrywania meczów (dzień i noc), a także odmienne warunki pogodowe (dobra pogoda lub deszcz). Rywalizacja będzie zaś przebiegać w formatach "Szybki mecz" 1vs1 oraz "Online Co-op" 3vs3.

Po ograniu produkcji gracze będą mogli wziąć udział w zorganizowanej przez Konami ankiecie (10-12 minut), a za jej wypełnienie otrzymają 10 000 punktów do trybu myClub. Nagroda zostanie przyznana 5 października, jednak aby ją otrzymać konieczne będzie podanie dokładnych nazw kont PlayStation Network oraz Xbox Live.

 


Nie wiadomo czy jest to ostatnia okazja do przedpremierowego zapoznania się z produkcją. W ostatnich latach pojawiały się bowiem jej wersje demo, więc bardzo możliwe, że po zakończeniu testów Konami wypuści również taki tryb.

 

Więcej informacji znajdziecie pod tym LINKIEM.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze