Ruszyły beta-testy Pro Evolution Soccer 2018. Konami liczy na pomoc i szykuje nagrody!

E-sport
Ruszyły beta-testy Pro Evolution Soccer 2018. Konami liczy na pomoc i szykuje nagrody!
fot. Youtube

W czwartek firma Konami rozpoczęła otwarte beta-testy swojej flagowej produkcji - Pro Evolution Soccer 2018, które potrwają do końca lipca. W trakcie ich trwania posiadacze PlayStation 4 oraz Xbox One będą mogli sprawdzić, czy w tym roku japońska produkcja będzie w stanie zepchnąć serię FIFA z piedestału najlepszego symulatora piłki nożnej.

W przedpremierowej zabawie będą mogli wziąć udział użytkownicy PlayStation 4 i Xbox One. Pełna wersja gry, po zaplanowanej na 14 września premierze, dostępna będzie również na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych, jednak sieciowe beta-testy twórcy przewidzieli jedynie na najnowszych generacjach konsol. Ponadto w przypadku urządzenia Microsoftu do wzięcia udziału w becie wymagany jest abonament Xbox Live Gold. Posiadacze sprzętu Sony nie muszą natomiast posiadać pakietu PlayStation Plus.

 W ramach testów gracze będą mogli spróbować swoich sił na fikcyjnym stadionie Neu Sonne Arena, na płycie którego wcielą się w piłkarzy reprezentacji Brazylii oraz Francji. Do dyspozycji testerów dostępne będą różne pory rozgrywania meczów (dzień i noc), a także odmienne warunki pogodowe (dobra pogoda lub deszcz). Rywalizacja będzie zaś przebiegać w formatach "Szybki mecz" 1vs1 oraz "Online Co-op" 3vs3.

Po ograniu produkcji gracze będą mogli wziąć udział w zorganizowanej przez Konami ankiecie (10-12 minut), a za jej wypełnienie otrzymają 10 000 punktów do trybu myClub. Nagroda zostanie przyznana 5 października, jednak aby ją otrzymać konieczne będzie podanie dokładnych nazw kont PlayStation Network oraz Xbox Live.

 


Nie wiadomo czy jest to ostatnia okazja do przedpremierowego zapoznania się z produkcją. W ostatnich latach pojawiały się bowiem jej wersje demo, więc bardzo możliwe, że po zakończeniu testów Konami wypuści również taki tryb.

 

Więcej informacji znajdziecie pod tym LINKIEM.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie